Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Altın İğne

Altın İğne

Yaşın ilerlemesi çevresel ya da kimyasal etkenler yüzünden cilt ister istemez etkilenir ve hızla yaşlanmaya başlar. Bu yaşlanma ile ortaya çıkan leke ve kırışıklık gibi istenmeyen cilt kusurları ortaya çıkmaktadır. Sağlıklı bir cilt için teknolojinin ortaya çıkardığı altın iğne olarak adlandırılan fraksiyonel radyofrekans radyo dalgaları denilen bir teknik ile cilt üzerinde etki etmesi sonucunda cilt kusurları artık tedavi edilebiliyor.

Altın İğne İle Genç Bir Görünüm

Cilt altına etki etmesi sayesinde ciltte gerginlik ve parlaklık kazandıran tedavi ile cildiniz daha genç bir görünüme kavuşabilir. Ameliyatsız olarak genç bir cilde kavuşmak artık altın iğne ile mümkün. İşlem oldukça kısa sürede 35- 45 dakika arasında değişmektedir. Seans sayıları da doktor tarafından kişinin durumuna göre belirlenmektedir.

İlk Seansta Canlanmayı Hissedin

Radyofrekans ile uygulanan işlemde ilk andan itibaren cildinizde canlılık ve yenilik gözlemlenmektedir. Uygulama sonrası güneşten kendinizi sakınmanız gerekir. Mutlaka güneşe çıkmak zorundaysanız koruyucu kremler sürerek çıkmanız tavsiye edilir.

Cildinizde Rahatlığı Sağlayın

İşlem öncesi altın iğne uygulanacak alan temizlenip anestezi türde krem sürülür. Ciltte işlem sonrası kızarıklık görülebilir ancak bu geçici bir durumdur.

Vücut Ve Yüz İçin Altın İğne Uygulaması

Radyofrekans uygulamaları sayesinde vücutta sarkmalar toparlanır. Sivilce ve çukur yara izleri gibi yaraların iyileşmesinde etkindir.  Gözaltı morluklarını iyileştirici özelliğe sahiptir. Hamilelik çatlakları için faydası vardır.   Akne tedavisi için uygulanabilen altın iğne gözenekleri sıkıştırmada yarar sağlar. Dekolte boyun bölgesini toparlamak için altın iğne uygulanabilir.

Altın İğne Hangi Avantajları Sağlar?

Uygulandığında uzun süreli etki etmektedir. Klinik çalışmalarda başarılı sonuçlar elde edilmiştir. Hasta ertesi gün normal yaşantısına dönebilir. Cilt altına enerji göndermesi ile cildin onarımı sağlanmaya başlar. Taze ve canlı bir görünüme kavuşan cildiniz eskisinden canlı ve pürüzsüz bir görünüm kazanır. Ciltte görülen akne yanık ve yara izleri gibi sorunlardan altın iğne tarafından kavuşabilirsiniz. Gözeneklerin sıkışmasına yardımcı olan altın iğne uzman doktor tarafından yapılması gereken bir işlemdir. Güzel genç bir görünüm elde etmenizde etkin olarak uygulanabilen bir işlem olarak kullanılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir