Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Amerikan Cilt Bakımı

Amerikan Cilt Bakımı

Cildiniz zamana karşı duramaz ve etkilenerek yıpranıp kırışıklık ve lekelenme kuruma ve canlılığını yitirme gibi sorunlarla karşılaşabilir. Cildinizin yaşlanmaması için bakımını sağlayarak yaşlanmayı geciktirebilirsiniz. Cildinizi korumakta kullanılan yöntemlerden biri olan Amerikan cilt bakımı teknolojisi Hydrafacial sayesinde gözeneklerin tıkanmadan kaynaklanan akne ve siyah nokta problemleri tedavi edilmektedir. İlk aşamada ölü epidermis hücresinin ve sebum ‘un yumuşatılması sağlanarak ciltte nem düzeyi arttırılır. Cilde keseleme işlemi yapılarak ciltten ölü deriler temizlenir. Cildi nemlendirici bazı vitaminler verilerek  A,B1, B2, B3, B12, C,D, E, F K vitamini gibi vitaminler antieging etkisindedir.

Amerikan Cilt Bakım Hydrafacial Kimler İçin Uygundur?

Cildi cansız olanlar aşırı yağlanma problemi olanlar için kırışıklıklardan şikayetçi olanlar cildin ileri yaşlarda yaşlanmanın üstüne geçmesi için önlem olarak Amerikan cilt bakımı uygulaması önerilmektedir.

Amerikan Cilt Bakımı İşlemi İle Neler Kazanılır?

Canlı ve parlak bir cilde kavuşulabilir

Güneş hasarlarını iyileştirici etkisi bulunur

Cildin renk düzensizliğini iyileştirici özelliği vardır

Akne izlerinden kurtulmanızı sağlar

Ergenlik sivilcesi ve sivilce gibi sorunları tedavi edicidir.

Amerikan Cilt Bakımı Hydrafacial Etkileri

Sağlıklı bir cilde kavuşmanızı sağlayacak tedavi şekli Amerikan cilt bakımı Hydrafacial tekniğidir. Ciltte canlanma ve temizlenme sağlayarak parlak ve canlı görünüme kavuşmanızı sağlayan işlem olarak uygulanmaktadır.

Amerikan Cilt Bakımı Aşamaları

Eksfoliasyon denilen işlemde Active 4 solisyonu kullanılarak ölü deri ciltten temizlenir Peeling  için bazı solüsyonların karışması ile kabuklanmaya imkan verilmeden peeling uygulaması cilde yapılmalıdır. Ekstraksiyon denilen işlemde tıkalı gözenekler temizlenir. Cilt için uygun solüsyonların kullanılması ile ciltteki renk dengesizlikleri leke sorunları tedavi edilir. Cildi besleyici antiox solisyonları ile bakım yapılır. Diğer yardımcı ürünler ile cilt korunarak bakım yapılmaktadır.

Amerikan Cilt Bakım Teknolosi Hydrafacial

Amerikan firmasınca hazırlanan teknik basınç yolu ile püskürtme şeklinde yapılarak uygulanır. Özel başlıkla cilde solisyonların temas ettirilmesi sağlanır. Ölü hücreden ve sebumdan temizlenen cilt yeniden onarılıp beslenerek sağlıklı bir yapıya kavuşmaktadır. Birçok kişinin tercih ettiği teknik Amerikan cilt bakımı ile cilt sorunlarından 4 -6 seans sonrası kurtulmanız mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir