Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Cellucare (Yağ Yakma ve Selülit Tedavisi)

Cellucare (Yağ Yakma ve Selülit Tedavisi)

Başta bayanlar olmak üzere birçok insanın problemi olan selilüt, tedavi edilmek için birçok yöntem ve ilaç bulunmaktadır. Cellucare selülitler ile mücadele eden, cildin kontrolünü yeniden elinize almaya ve şekillendirmeye ve ince bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olan destekleyici yardımcı bir bakım ürünüdür. Cellucare, içeriğinde bulunan yüksek etkili kombinasyonundan ve patentli aktif içeriklerden oluşur.

Bu sorunu yaşayan tüm yaş grubunda ve bay ve bayan fark etmeden kullanılabilmektedir. Selülit, hemen hemen her kadında oluşabilecek adeta ciltte bir portakal kabuğu görünümü şeklinde oluşan bir cilt sorunudur. Yapılan araştırmalar neticesinde genel olarak ergenlikten itibaren kadınların yüzde 90 oranında selülit sorununun oluşabileceği kanısına varılmıştır. Cellucare krem vücutta bulunan selüliti önler ve azaltmanın yanı sıra bölgesel incelme de sağlamaktadır. Bu sayede vücut kontörleri de belirginleşerek kişiye daha güzel bir görüntü sağlamaktadır. Ayrıca uygulanan bölgede sıkılaşma ve ciltte pürüzsüzlük de katmaktadır. İçeriğinde bulunan vitamin ve minerallerin yanı sıra aminoasitler, yosun, kafein ve birçok termojenik bileşen ile vücudunuzda oluşan yağların hızlı bir şekilde yakılmasına önemli bir rol oynamaktadır. Cellucare çok etkili bir bakım ürünü olduğundan bel, kalça ve bacak bölgesinde önemli oranlarda incelme kaydettiği belirlenmiştir. Yapılan bağımsız araştırmalarda ise Cellucare’ın cilde, pürüzsüzlük, incelme ve sıkılık kazandırdığı belirlenmiştir. Belirlenen araştırmalara göre 6. Haftanın sonunda 8 cm ye kadar incelme gözlemlenmiştir. Cellucare kullanımı ise uygulanacak bölgeye dairesel hareketler ile günde iki defa uygulanmasıdır. İçeriğinde bulunan mikrosirkülasyon nedeni ile kaşıntı veya karıncalanma hissi uygulama esnasında normal karşılanmaktadır. Bu hislerin yoğunluğu kişinin cilt tipine göre değişiklik gösterebilir.  Daha hassas ciltlerde daha güçlü bir etki yaratabilir, ancak bu karıncalanma 30 dakika içerisinde azalmaktadır.

Cellucare krem sonuç olarak cildin daha estetik ve elastik hale gelmesinde büyük rol oynamaktadır. Selülitli bölgelerde ise hızlı ve etkili sonuç vermektedir. Uygulaması çok kolay olan Cellucare krem yağsızdır ve cildiniz tarafından kolayca emilir, uygulama sonrasında ellerinize iyice yıkamanız yeterli olacaktır. Ayrıca ürünün göz bölgesine temasından da sakınmanız sağlığınız açısından önem arz etmektedir. Günde 2 kere 3 ay boyunca kullandığınız takdirde olumlu sonuçları kendi gözleriniz ile göreceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir