Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Cytocare

Cytocare (Sıkılaşma)

İnsan vücudu yıllar geçtikte elastikiyetini kaybetmektedir. Bunun önüne geçebilmek amacı ile birçok yöntem bulunmaktadır. Genellik ile insanlar yaygın olarak dermatolojik yöntemleri bilmektedir ve uygulamaktadır. Fakat bunların yanında gerçekten etkili olan ve de birçok kişi tarafından tercih edilen Cytocare kremler de tercih edilmektedir.

Bir Fransız Revitacare markası olan Cytocare ürünü, vücudunda aydınlanma hissi oluşturmak ve de gençleşme sağlamak aynı zamanda sıkılaştırıcı etkisi sayesinde birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Cytocare içinde bulunan mikro düzeydeki besin ve proteinlerle gerekli enzimleri aktif hale getirerek ve maksimum düzeye çıkartarak bölgenin ışıl ışıl, aydınlık, genç ve de sıkı bir görünüm kazanmasında oldukça etkili bir rol oynamaktadır. Erkek ve kadınların da rahatlıkla kullanabildiği, doğal pH değerlerine en yakın olan ve her cilde göre aynı zamanda ise tüm yaş gruplarına kullanılabilir olması sebebi ile Cytocare oldukça çok tercih edilmektedir. Derinlemesine bir bakım sağlayan Cytocare yüzeysel sinerjik bir etki göstererek de anti aging etkisi sunmaktadır. İçerisinde bulunan mikro organizmalar sayesinde medikal olarak uygulanan anti aging yöntemlerinden daha fazla etki göstererek uygulanan bölgenin tam olarak ve de kusursuza yakın bir oranda gençleşmesine yardımcı olmaktadır. Cytocare, özel formülündeki hyaluronik asit ve gençleştirici formül sayesinde uygulanan bölgede oldukça etkili bir bakım sağlamaktadır. Yıllar geçtikçe insan vücudundaki hyaluronik asit miktarı düştüğünden kırışıklık başta olmak üzere birçok yaşlılık belirtisi vücudumuzda oluşmaktadır. Cytocare içerisinde yoğun miktarda bulunan hyaluronik asit sayesinde bu süreci yavaşlatmakla beraber, cildin ışıl ışıl, parlak, genç ve de sıkı bir görünüme kavuşmasında önemli bir rol oynamaktadır. İçerisinde bulunan gençleştirici formül ve CT50 ile uygulanan bölgede etkili bir bakım sağlamaktadır. El ve yüz başta olmak üzere birçok bölgeye uygulanan Cytocare vücut çizgilerinin yok olması, cilt aydınlığı ve sıkılaşma başta olmak üzere birçok tedavide kalıcı sonuç vermektedir.

Cytocare krem, düzenli kullanıldığında gençleşme, sıkılaşma ve pürüzsüzleşme olarak birçok konuda işinize yarayacak bir üründür. Uzun süreli ve kalıcı bir sonuç elde etmek için 3 haftada bir kez olmak üzere 3 seans önerilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir