Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Home

Hakkımızda

Hakkımızda

Medifemme Klinik , Op. Dr. Aylin Günbay tarafından ; medikal estetik ve kulak burun boğaz branşlarında hizmet vermek üzere kurulmuştur.

Teknolojide son trend, İzmir’de sadece Medifemme Klinik’te bulunan cihazlarımızla, cilt yenileme, Hydrafacial ile Amerikan cilt bakımı, Botox, radyo frekans, PRP, dolgu, ameliyatsız iple yüz asma, EXİMİA cihazı ile vücut tasarlama, inceltme işlemlerinin yanı sıra sarkma ,selülit problemlerine yönelik hizmet vermekteyiz.

Aynı zamanda ; Baş,Boyun Cerrahisi ve Kulak Burun Boğaz doktorumuz olan Op. Dr. Aylin Günbay, branşındaki hastalarını da kliniğimizde muayene etmekte ve gerekli cerrahi müdahaleleri de yapmaktadır.

Ekibimiz

Dr. Aylin Günbay

Operatör Doktor

1993 yılında , Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra , 1994 -1998 yılları arasında , 9 Eylül Üniversitesi KBB ve Baş Boyun Cerrahisi Ana bilim dalında uzmanlığımı tamamladım.
1998 den günümüze , kamu ve özel hastanelerde görev yaptıktan sonra Baş ve Boyun Cerrahisi ve Facial Estetik Cerrahisi konularındaki deneyimimi , Medikal Estetik ile birleştirip Alsancak ‘ta KBB muayenehanem ile birlikte MEDİFEMME ESTETİK KLİNİĞİ'ni hayata geçirdim.